Máte v úmyslu požádat svoji partnerku o ruku? Proměňte tento mezník vašeho vztahu v jedinečný moment, na který budete oba dlouho vzpomínat. Stačí sebrat odvahu, pořídit ten správný prsten a vybrat (ne)obyčejné místo. Inspirovat se můžete následujícími tipy na nejromantičtější žádost o ruku.

Šperk hodný výjimečné ženy

Zásnubní prsten člověk nekupuje každý den, a tak není divu, že většina mužů při jeho výběru tápe. Pokud je to i váš případ, pak vám pomůže několik jednoduchých pravidel:

  1. zjistěte správnou velikost prstenu,
  2. stanovte si rozpočet pro jeho nákup,
  3. respektujte partnerčin vkus. Nezapomeňte na to, že vybíráte šperk, který bude žena vašeho srdce nosit denně.
romantic proposals

Dvakrát plánujte, jednou žádejte

Jakmile máte krabičku s prstenem v kapse, zbývá promyslet, kdy a kde svoji vyvolenou překvapíte. Mějte přitom na paměti, aby se cítila dobře a aby na tuhle výjimečnou chvíli vzpomínala ráda. Co žena, to jiná představa romantického okamžiku. Zatímco odvážné extrovertce by žádost na liduprázdném místě mohla připadat poněkud fádní, introvertku svým gestem uprostřed rušného náměstí spíše vyděsíte. Než se pustíte do příprav velkého překvapení, ujistěte se, že bude pro vaši partnerku opravdu příjemné.

Dobře načasovaná romantika

Lámete si hlavu, jaký datum si pro tuhle událost zakroužkovat v diáři? Nechte se inspirovat dny, které už máte označené jako výjimečné: výročí vašeho seznámení, den jejích narozenin, datum, kdy jste spolu začali bydlet… Každý vztah je příběh bohatý na neobyčejné dny. Ať už vyberete kterýkoli z nich, chybu rozhodně neuděláte. Vsadit můžete i na blížící se Vánoce, Nový rok anebo s žádostí o ruku počkat do Valentýna, romantického 1. května či letní dovolené. Příležitostí pro své: „Vezmeš si mě?“ máte během roku nespočet.

Místo pro vaši žádost o ruku

Už víte jak a kdy, zbývá tedy jen místo, kde před svoji partnerku pokleknete. Ženu s dobrodružnou povahou můžete překvapit třeba ve městě u vánočního stromu, na vrcholku hory, pod originálním billboardem, na večírku plném přátel nebo během upoutávky v kině. Pokud vaše drahá polovička dává přednost soukromí, překvapte ji netradičním vánočním dárkem, procházkou do lesa, výletem na místo, kde jste se poprvé potkali, na pláži při západu slunce nebo během pikniku na rozkvetlé louce.

Kam s ním?

Prsten v krásné krabičce je klasika, která se jen tak neomrzí. Jestli vás láká spíše netradiční předání šperku, můžete popustit uzdu své fantazii. Co třeba ukrýt prstýnek do oblíbeného čokoládového vajíčka, přivázat ho stužkou na krk domácího mazlíčka nebo pověsit na vánoční stromeček?

S výběrem toho nejhezčího prstenu pro vaši snoubenku vám v Prague Garnet Center rádi poradíme. Přichystat pro ni romantické překvapení už musíte sám.

 

Zasnubni prsten