Svátek zamilovaných se blíží a s ním i otázka, jaký dárek k Valentýnu vybrat. Co takhle vyjádřit lásku překvapením, které neuvadne ani nezpůsobí výčitky z počtu kalorií?! Letos je čas na změnu. Připravte své partnerce nezapomenutelný večer korunovaný dárkem z dílny našich zlatnických mistrů.

Na atmosféře záleží

Valentýn je jako stvořený pro nevšední chvíle ve dvou. Zabalte svůj třpytivý dárek nejen do hezké krabičky, ale také do atmosféry romantického večera. Pozvěte ji na večeři do oblíbené restaurace nebo připravte valentýnské menu doma při svíčkách. Své kouzlo má i večerní procházka městem nebo rande na místě, kde jste se poznali. Dopřejte si nejdříve zážitek a samotný dárek k Valentýnu tím povýšíte na zlatý hřeb jedinečného večera.

Srdeční záležitost z českých granátů

Symboly lásky k Valentýnu prostě patří. Nejznámějším je bezesporu srdce. A protože láska má mnoho podob, spojili jsme srdce s několika dalšími symboly zamilovaných. Výsledkem je unikátní valentýnský šperk z granátové kolekce. Rudá barva českých granátů symbolizuje vášeň a samotný prsten nekonečno. Jestli tenhle zlatý designový skvost pojmete jako luxusní dárek k Valentýnu nebo se z něj stane zásnubní prsten, už záleží na vás.

Přečtěte si, jak vybrat správnou velikost prstenu nebo se nechte inspirovat tipy na nejromantičtější zásnuby.

Ring
Ring

Sneste jí modré z nebe

Tři srdce posetá modrými a bílými diamanty zdobí další valentýnský šperk, který jsme navrhli pro váš velký okamžik. Originální prsten z bílého zlata potěší, coby dárek k Valentýnu, i náročné milovníky šperků. Poděkujte jí za společné roky po vašem boku těmi nejcennějšími drahokamy. Nebo spojíte tři třpytivá srdce s otázkou, která vás promění ve snoubenecký pár?

Prague Garnet Center najdete spoustu dalších unikátních šperků. Přijďte si k nám vybrat svůj luxusní dárek k Valentýnu!