Ponožky, voda po holení nebo košile… Letos to bude jinak! S našimi tipy na vánoční dárky pro muže u stromečku zazáříte. Dejte svému příteli, manželovi, tatínkovi, synovi nebo bratrovi něco, co podtrhne jeho charisma. – Vyberte mu šperk!

Darek pro muze

Ať žije elegance

V posledních letech se potvrzuje, že v jednoduchosti je síla. Tu už pánové nedávají najevo masivními řetězy, a tak u nich vedou vkusné ozdoby se střídmým designem. Šperky pro muže tedy nemusí být mohutné. Poohlédněte se spíše po elegantním náramku, řetízku nebo prstenu.

Pod rukama šikovných zlatníků vznikají jedinečné skvosty pro jedinečné muže, jako je ten váš. Vsaďte na unikátní kousky z limitovaných kolekcí a dopřejte svému gentlemanovi šperk, jaký nikdo nemá.

 Víte, co kráse vašich šperků škodí, a co jim prospívá? Máme pro vás přehled nejdůležitějších pravidel, která udrží vaše šperky dlouho krásné.

Mějte ho přečteného

Jako každý vánoční dárek i šperk by měl odrážet vkus svého budoucího majitele. Než se vydáte na průzkum zlatnictví, rozmyslete si, co svému muži vyberete. Pokud chcete, aby se váš vánoční dárek stal součástí jeho každodenního života, popřemýšlejte, jestli mu ozdobíte zápěstí, krk nebo prst. Chodí do práce ve formálním obleku a v košili s dlouhými rukávy? – Pak by byla škoda odsoudit náramek k věčnému úkrytu v manžetách. V tomhle případě zvolte raději vkusný prsten. Mužům, kteří se živí řemeslem, nechte volné ruce a vyberte pro ně spíše řetízek nebo šperk, který bude v souladu s bezpečností jejich práce. Při výběru klenotu pro umělce, kreativce nebo dobrodruha si můžete dovolit experimentovat. Kdo říká, že náramek musí být jen z kovu? Kombinace stříbra s kůží mu připomene cesty do exotických zemí nebo vlastní fantazie.

Sperky pro muze

Luxusní dárky pro muže? Máme

V Prague Garnet Center najdete pánské šperky v jedinečné kolekci. Decentní klenoty ze zlata nebo stříbra, extravagantní s drahokamem nebo elegantní se vkusným třpytivým detailem – vyberte svému gentlemanovi prsten, náramek nebo řetízek, který podtrhne jeho charisma. Luxusní vánoční dárky pro muže na vás čekají ve Štupartské ulici.